پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید:

آرتا بن ، برای مشتریان وفادار

 

آیا از جمله‏‌ی مشتریان پر و با قرص آرتامگ هستید؟  آیا مرتبا برای خود و دوستانتان از آرتامگ خرید می‏‌کنید و انتظار دارید که به عنوان یک مشتری دائمی، آرتامگ با نگاهی ویژه به شما بنگرد؟ آیا از مشتریانی هستید که اقلام مورد نیاز سازمان، شرکت، و دفتر کار خود را پیوسته از آرتامگ تامین می‏‌کنید؟ شاید علاقه‌‏مند به خریدهای با تعداد بالا و عمده برای کسب و کار خود هستید!


مدت‏‌هاست که آرتامگ پیشنهادهای زیادی را از مشتریان دائمی خود دریافت می‌‏کند. پیشنهادهایی از این دست که، یک مشتری وفادار و با نرخ تکرار خرید بالا امکان بهره‌‏مند شدن از قیمت‏هایی ویژه و مناسب‏‌تر را داشته باشد. یعنی دریافت حداکثر تخفیف ممکن از آرتامگ!


البته از ویژگی‏‌های خرید اینترنتی شفافیت در قیمت گذاری و امکان خرید با قیمت مناسب است. معمولا کالاها برای همه مشتریان یک فروشگاه اینترنتی چه آنها که تنها گاهی خرید می‏‌کنند و چه آنها که جزو مشتریان دائمی و پر و پا قرص آن هستند با قیمت‏‌های یکسانی عرضه می‏‌شوند. این خود حاکی از شفافیت و البته یک فرصت ارزشمند برای کاربر است. با وجود اینکه شفافیت در قیمت گذاری یکی از مهم‌ترین مزایای خرید اینترنتی است، طرح آرتا بن، نگاه ویژه‏‌ی آرتامگ به مشتریان وفادار است. نگاهی ویژه و فراتر از درصد تخفیفی محدود. با آرتا بن، هرچه بیشتر سفارش دهید، ارزان‏تر می‌‏خرید!

 

اما آرتا بن چیست؟

آرتا بن، همان‌طور که از نامش بر‏می‌‏آید، یک بن خرید الکترونیکی است که پس از خرید هر کالا، در حساب شما منظور می‏‌شود. در حقیقت شما پس از نخستین خرید از آرتامگ، بسته به ارزش کالای خریداری شده و چند فاکتور دیگر، به میزانی امتیاز "آرتا بن" که در واقع تخفیفی برای شما در خریدهای بعدی است، دریافت می‏‌کنید.

لازم است توجه شما را به چند نکته جلب نماییم:

•  آرتا بن، امتیازیست ویژه که آرتامگ جهت تشویق حداکثری، به همه‏‌ی مشتریان خود اعطا می‏‌کند. با این حال این مشتریان دائمی هستند که می‏‌توانند از آن بیشترین بهره را ببرند.

•  آرتا بن، ماهیت ریالی نداشته و در واقع امتیازی است برای دریافت تخفیف قطعی در خرید بعدی.

•  میزان دریافت امتیاز آرتا بن برای هر کالا مشخص است شما به ازای هر 1000 تومان یک آرتا بن دریافت میکنید و هر آتاربن 50 تومان میباشد

•  اگر در خریدهای قبلی امتیاز آرتا بن کسب کرده‏‌اید، برای خرید کالای بعدی امکان استفاده از میزان مشخصی از آرتا بن در قالب تخفیف وجود دارد که مقدار آن به طور خودکار توسط سیستم محاسبه می‌‏شود و این میزان برای هر کالا متفاوت است، البته لازم به ذکر است براساس نوع کالای خریداری‌شده، امکان دارد هیج آرتا بنی مصرف نشود.

•  در حال حاضر اعتبار هر آرتا دیجی بن از زمان دریافت آن 60 روز بوده و در صورت استفاده نشدن تا پایان این مدت، باطل خواهد شد. در نتیجه جهت جلوگیری از انقضای احتمالی تخفیف آرتا بن، باید برنامه ریزی کنید.

 

آیا امکان انتقال آرتا بن به کاربر دیگری وجود دارد؟

در حال حاضر امکان انتقال آرتا بن بین کاربران وجود ندارد، اما مسلما شما می‌توانید از بن‏‌های موجود در حساب کاربری خود جهت خرید برای دوستان خود استفاده کنید و آنها را از مزایای آرتا بن خود سودمند سازید.

 

آیا می‌‏توان از آرتا بن دریافتی برای هر خرید، در همان خرید استفاده کرد؟


همان طور که گفته شد، آرتا بن طرحی تشویقی برای ایجاد انگیزه در مشتریان جهت انجام خرید‏های بعدی است، به این صورت که با آرتا دیجی بن در ازای هر خرید، می‌‏توان برای خرید‏های بعدی از آن امتیاز استفاده کرد. توجه داشته باشید که اعتبار آرتا بن دریافت شده در هر سفارش به محض نهایی شدن همان سفارش، فعال شده و برای استفاده در سفارش بعدی قابل استفاده خواهد بود.

 

آیا می‌توان در ازای آرتا بن خود، مبلغ آن را دریافت کرد؟


آرتا بن برای استفاده در سایت آرتامگ طراحی شده و برای مصارف دیگر قابل استفاده نیست. بنابراین برای بهره‌مندی از حداکثر تخفیف آرتامگ، لازم است که در بازه‏‌های زمانی مشخص شده پس از هر سفارش، در خریدهای بعدی از سایت، آرتا بن خود را استفاده کنید و از تخفیف آن بهره‏‌مند شوید.

 

آیا آرتا بن دریافتی خرید جدید به آرتا بن‏‌های قبلی اضافه می‏‌شود؟


بله. با انجام هر خرید، مقداری آرتا بن دریافت خواهید کرد که هم قابل استفاده در خرید بعدی و هم قابل ذخیره سازی هستند. توجه داشته باشید که ذخیره کردن بن‏‌ها برای استفاده یکجا از آنها عمل هوشمندانه‏‌ای نیست. چرا که هر آرتا بن دارای تاریخ مصرف بوده و در صورت استفاده نشدن در دوره‏‌ی معین، اعتبار خود را از دست خواهد داد. پس هوشمندانه‌‏تر خواهد بود که از آرتا بن‏‌های دریافتی خود در خرید‏های مختلف و تا حداکثر سقف مجاز استفاده کرده و بیشترین تخفیف را از آرتامگ دریافت کنید.