کانال اینستاگرام فروشگاه اینترنتی آرتامگ
کانال تلگرام فروشگاه اینترنتی آرتامگ

رهگیری سفارش

از منوی کاربری خود روی سفارشات من کلیک کنید، شماره سفارش خود را کپی کرده و در کادر زیر وارد کنید و بررسی وضعیت را کلیک کنید

اشتباهات رایج در استفاده از زیورآلات

تاریخ انتشار: 96-10-26 00:10:36 سه شنبه
نمایش: 106
(1 رای)

اشتباهات رایج در استفاده از زیورآلات

 

جواهرات و زیورآلات
جواهرات هر خانمی مهم ترین و گران ترین اعضای مجموعه اکسسوری های او هستند که بر خلاف اندازه کوچک خود تاثیر زیادی در استایل رسمی و مجلسی وی به جا می گذارند. ست کردن جواهرات با هم از مسائلی است که زیاد مورد توجه قرار نمی گیرد ولی اصولی دارد که اگر رعایت نشوند جواهرات زیبا و گران قیمت شما در کنار هم جلوه زیبایی نخواهند داشت. 

ست بودن همه چیز

ست بودن و هماهنگی همه جواهرات با هم در دنیای مد و فشن دیگر چندان جذاب نیست.  اگر می خواهید طبیعی تر و شیک تر به نظر برسید از جواهراتی با رنگ ها و اندازه های متفاوت تر استفاده کنید.

ترکیب نکردن فلزات

یکی از نباید های قدیمی مد این بود که نباید فلزات نقره ای و طلایی را با هم استفاده کنید. اما این قانون امروز شکستنی است و شما می توانید جواهرات طلایی و نقره ای و سفید خود را  در رنگ های مختلف و کنار هم استفاده کنید و از ترکیب ان ها لذت ببرید.

ترکیب نکردن سنگ ها

همانند مساله مربوط به رنگ فلزات بسیاری از خانم ها از این که سنگ های جواهراتشان با هم ست و همرنگ نباشد وحشت دارند. اما این یک تصور اشتباه است و شما می توانید سنگ های با رنگ های مختلف را با هم و در کنار هم استفاده کنید مثلا یک دست بند زمرد با یک دست بند فیروزه و انگشتر یاقوت نه تنها نامناسب نیست بلکه بسیار جذاب و طبیعی هم خواهد بود.

استفاده بیش از حد از 

همیشه گفته شده که کمتر بیشتر است. استفاده از جواهرات بزرگ و درشت به تعداد زیاد در کنار هم مذموم است و توصیه نمی شود اما می توانید جواهرات ریز و ظریف خود را با هم استفاده کنید و زیبا باشید.

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*