کانال اینستاگرام فروشگاه اینترنتی آرتامگ
کانال تلگرام فروشگاه اینترنتی آرتامگ

رهگیری سفارش

از منوی کاربری خود روی سفارشات من کلیک کنید، شماره سفارش خود را کپی کرده و در کادر زیر وارد کنید و بررسی وضعیت را کلیک کنید

گردنبند جغد یا نماد جغد چه معنی دارد ؟

تاریخ انتشار: 96-09-08 11:09:51 چهارشنبه
نمایش: 244
(1 رای)

گردنبند جغد یا نماد جغد چه معنی دارد ؟

مجله آرتامگ: جغد، یک نماد معروف در جواهرسازی می باشد چرا که لایه های متعددی از نمادگرایی را در بر دارد. جغدها علاوه بر خرد و دانش، نماد معما، ذکاوت، حفاظت، رازها و عرفان هستند. بومیان آمریکا، جغد را به پیش‌بینی و توانایی پیش بینی شرایط آب و هوا نسبت می دهند. فرهنگ های غرب آفریقا و استرالیا، جغد را به عنوان همنشین داروشناسان و پیام رسان رمز و رازها در نظر می گیرند. در طول قرون وسطی، جغد را به عنوان ساحر یا جادوگری می شناختند که تغییر قیافه داده است.

جغد به خاطر فعالیت شبانه اش شناخته می شود که دلیلی است برای این که نماد ادراک و توانایی ذهنی می باشد. جغدها بینایی فوق العاده و شنوایی دقیقی دارند و می توانند در سکوت پرواز کنند که آنها را تبدیل به شکارچیان موثری می کند. از آنجا که جغدها می توانند چیزهایی ببینند که دیگران نمی توانند، پنداشته می شود که صاحب جوهر درک و دانش حقیقی باشند. در حالی که بقیه گمراه می شوند و فریب می خورند، اما جغد چیزی که واقعاً وجود دارد را می بیند و می شناسد.

در آرتامگ نیز گردنبند ها و جواهرات زیادی با نماد جغد وجود دارند، و کم کم به تعداد آنها اضافه خواهد شد.

برای دیدن گردنبند های جغد اینجا کلیک کنید

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*